Test foli firmy 3MK!

Sprawy Ogólne, Testy oraz Recenzje

Test foli firmy 3MK!

Postprzez alex22 » 08 Gru 2012, 18:28

Witam. Dostalem folie do testow firmy 3mk. Są 2 rodzaje foli: Shield (chroniąca nasz telefon/tablet) i folia Shine (że tak powiem polegająca na upiekszaniu naszego ekranu.)
1. Zestaw.
W zestaw wchodzą:
-2 folie ochronne
-Instrukcja obslugi
- Szmateczka do czyszczenia ekranu.
Co do instrukcji jest czytelna nie bylo nic niezrozumialnego.
2. Folie:
-Folia 3mk Shine :Jestem pozytywnie zaskoczony! Folia wcale nie przeszkadza w uzytkowaniu a wręcz pomaga. Teraz czuje ze przesuwajac palcem po ekranie czuje ,,wygode,,. Folia ladnie wyglada, zdecydowanie upieksza ekran telefonu. Niestety łatwo łapie odciski palcow. Wazna zaleta tych foli jest to, ze ponieudanym naklejeniu foli mozna ja odklic i znow przykleic i folia wcale nie bedzie slabiej trzymala sie ekranu. Folia miala w dobrych miejscach wyciecia na glosnik,mikrofn i czujnik swiatla. Co do wielkosci foli to powinna byc o 1 mm szersza w Sony Xperia ACTIVE, a w Nexusie 7 jest idealnie dluga i szeroka.
- Folia 3mk Shield
Po prostu świetna! Idealnie chroni nasze ekrany! Rysowałem monetą, szpilką, kluczamia i wszystkim innym dostępnym! Rysy na foli były mocno widoczne i byłem pewien co do jakiś śladów na ekranie. Po zdjęciu foli z ekranu... ŻADNEGO ŚLADU! Tu nie mam żadnych zastrzeżeń, 10/10. Ważne jest też że folia nie pogarsza jakości ekranu, nie ma żadnych przebarwień itp. To powoli koniec mojej krótkiej recenzji świetnych folii na nasze urządzenia. Folie oceniam na 9,5/10. Pozdrawiam, i jak sobie coś przypomne do dopiszę.
PS. W SE Active po nałożeniu folii, mając mokre palce, ekran nie łapie tak dobrze dotyku jak bez folii :(
Wysłane z mojego Nexus 7
X8, SE Xperia Active, Google Nexus 7 16GB ;)
Awatar użytkownika
alex22

Miejscowość: Zakopane
Has thanked: 3 times
Have thanks: 23 times

Wróć do Ogólne, Testy, Porównania i Recenzje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość