Xperia X10 mini Pro gwarancja?

Sprawy ogólne

Xperia X10 mini Pro gwarancja?

Postprzez MySEX10 » 08 Sty 2012, 15:32

Witam.W piątek kupiłem sobie Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro.Telefon w aukcji był wystawiony z androidem 2.3,co mnie bardzo zdziwiło,wiec poczytałem na forach i się dowiedziałem ze jak ta xperia ma android 2.3 to musiała przejść ROOT,a root to utrata gwarancji :oops: ,wiec dzwonie do gościa i się pytam czy telefon posiada gwarancje on mówię ze ma jeszcze półtorej roku gwarancje ,to ja się go pytam czy telefon miał roota,on mi powiedział ze tak i aby gwarancja ten tel. obowiązywała trzeba zainstalować od nowa 2.1 i zrobić UNROOT i gwarancja powraca, wiec on się pyta czy mi bardzo zależy na tej gwarancji, ja odpowiadam mu że tak wiec kupiłem od niego ten telefon z androidem 2.1.Ten koleś mi powiedział przy zakupie ze telefon ma wgranego oficjalnego roma 2.1przez SEUS i nie ma już roota.Więc moje pytanie jest takie czy ja na pewno mam tą gwarancje,czy porostu sprzedawca kłamał?
MySEX10

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Xperia X10 mini Pro gwarancja?

Postprzez mobi » 08 Sty 2012, 18:24

Tak, się robi i najczęściej nie ma żadnych problemów. Ty i tak za jakiś czas zrobisz sam roota i wgrasz 2.3, ponieważ Android 2.1 to strasznie stara wersja i pod żadnym względem nie da się jej porównać z 2.3. Różnica to 2 generacje Androida. 2.3 to teraz podstawa w telefonie.
Nortel 1822 -> SE T10 -> SE T20 -> Sony J70 -> SE P1i(zalany) -> Samsung Solid B2100(żyje) -> Motorola Defy -> Motorola Razr i(zalany) -> Motorola Moto G :)
Motorola Moto G 8GB Quadrant Standard - 8663 pkt. Antutu - 17549 pkt.
Image
Samsung Galaxy Android Forum | LG Swift Android Forum | Motorola Android Forum | MS Lumia Android Forum
Awatar użytkownika
mobi
Administrator

Has thanked: 3 times
Have thanks: 13 times

Re: Xperia X10 mini Pro gwarancja?

Postprzez MySEX10 » 09 Sty 2012, 18:52

Czyli ja mam ta gwarancje,bardzo mi na niej zależy, bo mój kolega gada ze oo wyrolował cie bo to wszystko ten root itp zostało w jakimś rejestrze tel. i dojdą do niego.
A ze sprzedawca rozmawiałem ponownie i nawet podał mi nr GG i wysyłał linki do for gdzie jednakże użytkownicy pisali ze gwarancja po wgraniu przez SEUS oficjalnego androida powraca, bo niby wszystko usuwa czyści i niby ten rejestr czyści. Więc PROSZĘ was napiscię czy ta GWARANCJA jest ważna i czy to prawda ze SEUS cały tel czyści razem z tym rejestrem?? Z góry dzięki.
MySEX10

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Wróć do Ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 2 gości